ଡାକୋଟା ଜନସନ ମାର୍ଭେଲ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ୱେବ୍ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: “ସ୍ପାଇଡର୍-ମ୍ୟାନ୍: ନୋ ୱେ ହୋମ୍” ର ବୃହତ ସଫଳତା ପରେ ସୋନି ମାର୍ଭେଲ ଚରିତ୍ରର ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି କାରଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡାକୋଟା ଜନସନ ଷ୍ଟୁଡିଓର ମ୍ୟାଡାମ୍ ୱେବ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି |

S.J. ଏହାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ପାଇଁ କ୍ଲାର୍କସନ ବୋର୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି | ମ୍ୟାଡ ସାଜାମା ଏବଂ ବୁର୍କ ଶାରପ୍ଲେସ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସ୍କ୍ରିପ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ବୋଲି ଡେଡଲାଇନ ଡଟ୍ କମ୍ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି | ବ୍ୟଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକରେ, ମ୍ୟାଡାମ୍ ୱେବ୍ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଭାବରେ ମାୟାଷ୍ଟେନିଆ ଗ୍ରାଭିସ୍ ଭାବରେ ଚିତ୍ରିତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହିପରି ଏକ ଲାଇଫ୍ ସପୋର୍ଟ ସିଷ୍ଟମ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯାହାକି ଏକ ସ୍ପାଇଡର୍ ୱେବ୍ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ତାଙ୍କ ବୟସ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ଅବସ୍ଥା ହେତୁ ମ୍ୟାଡାମ୍ ୱେବ୍ ଭିଲେନ୍ ସହିତ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିନଥିଲେ |

ମାର୍ଭେଲ ଅକ୍ଷରର ସୋନି ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ଏକ ମହିଳା ଚାଳିତ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ଷ୍ଟୁଡିଓ ସର୍ବଦା ଏକ ପ୍ରମୁଖ ପ୍ରାଥମିକତା ଅଟେ ଯାହାକି ବର୍ଷସାରା ଏହି ବ୍ୟଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମହିଳା ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ଲମ୍ବା ତାଲିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥାଏ | ସୋନି କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ଟାଇଟଲ୍ ରୋଲ୍ କିଏ ଅବତରଣ କରିବେ ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ନେଇଛନ୍ତି, ଅନେକ ଏ-ତାଲିକା ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି | ଗତ ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ, ଜନସନ ଛୁଟିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଫ୍ରଣ୍ଟ-ରନର୍ ମାନ୍ୟତା ପାଇବା ସହିତ ତାଲିକା କଟାଯାଇଛି |

ସୋନି `Venom: Let There Be Carnage` ସହିତ 500 ମିଲିୟନ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଥିବାବେଳେ ସୋନି ଏକ ହଟ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ କରୁଥିବାବେଳେ” ସ୍ପାଇଡର୍-ମ୍ୟାନ୍: ନୋ ୱେ ହୋମ୍ “2021ର ବିକ୍ରିରେ 1.7 ବିଲିୟନ ଡ଼ଲାର୍ ସହିତ 2021 ର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇପାରିଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.