୨୩ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଲ୍ଲୀର ଘର ବିକ୍ରି କଲେ ବଚ୍ଚନ!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇରେ ଅନେକ ପ୍ଲସ୍ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ସେ ଗୁଲମୋହର ପାର୍କରେ ତାଙ୍କ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଲ୍ଲୀର ପରିବାର ଘର ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ। ଏହାର ନାମ ସୋପାନ ଜ୍ଝ ୨୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏହି ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

ଏକ ଇକୋନୋମିକ୍ ଟାଇମ୍ସ ଡ଼ଟ୍ କମ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ପରିବାର ନିବାସ ସୋପାନକୁ ନେଜୋନ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଅଫ୍ ସିଇଓ ଅବନୀ ବଦର୍ କିଣିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବଚ୍ଚନ ପରିବାରକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି। “ଏହା ଏକ ପୁରୁଣା ନିର୍ମାଣ, ତେଣୁ ଆମେ ଆମର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଗଠନ ଏବଂ ନିର୍ମାଣ କରିବୁ ଜ୍ଝ ଆମେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ରହିଆସୁ ଏବଂ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ଖୋଜୁଥିଲୁ ଜ୍ଝ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଅଫର ଆସିଲା, ଆମେ ତୁରନ୍ତ ହଁ କହିଲୁ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କଲୁ ବୋଲି ଅବନୀ ବଦର୍ କହିଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱର୍ଗତ ପିତା ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ କବି ହରିଭାନଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ମାତା ସ୍ୱର୍ଗତ ତେଜି ବଚ୍ଚନ ସୋପାନରେ ରହୁଥିଲେ। ସ୍ୱର୍ଗତ ହରିଭାନ୍ସି ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ସମୟରେ କବିତା ଅଧିବେଶନ ଆୟୋଜନ କରିବାର ଅନେକ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସ୍ମୃତି ରହିଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଦୁଇ ମହଲା ସୋପାନ ତେଜି ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାମରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲା

Leave A Reply

Your email address will not be published.