ଭାରତ ବନାମ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍: ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ପୂର୍ବରୁ 3 ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଶିଖର ଧାୱନ, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର୍ ଏବଂ ରାଉତରାଜ ଗାଇକୱାଡ୍ COVID-19 ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ସ୍ପୋର୍ଟଷ୍ଟାରର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିସିସିଆଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି ଏବଂ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଦଳ ଘୋଷଣା କରାଯାଇପାରେ।
ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ 3 ଟି ଦିନିକିଆ ଏବଂ 3 ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଖେଳିବ, ଫେବୃଆରୀ 6 ରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ, ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ଖେଳାଯିବ | ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ଧଳା ବଲ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଜାନୁଆରୀ 31 ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସିରିଜରୁ ସେମାନଙ୍କ ବିରତି ପରେ ତିନି ଦିନିଆ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ସମୟ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ।
ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଭେଟେରାନ ଅଧିକାରୀ ସର୍ତ୍ତ ଅନୁଯାୟୀ ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି, “ତିନି ଜଣ ଖେଳାଳି – ରାଉତରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏବଂ ଶିଖର ଧାୱନ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ତଥାପି କୋଚିଂ ନଥିବା ପ୍ରଶାସନିକ ସହାୟତା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକାଧିକ COVID ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା ରହିଛି। ଅଜ୍ଞାତତାର | ଏହି ସିରିଜ୍ ଫେବୃଆରୀ 6 ରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଭାରତର 1000 ତମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ପୂର୍ବ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଯେ ଏହି ଟ୍ରାଇ ସିରିଜ୍ ହରାଇବ କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତା’ପରେ ଦୁଇଟି ନକାରାତ୍ମକ RT-PCR ପରୀକ୍ଷା ସହିତ ଫେରିବାକୁ ପଡିବ |
ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ସିରିଜ ପାଇଁ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଏମ ଶାହାରୁଖ ଖାନ, ଆର ସାଇ କିଶୋର, ରୀଷି ଧାୱନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଳରେ ରହିବେ। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଓପନିଂ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ବିଷୟରେ, ଟି -20 ଦଳରେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଓପନର୍ ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟରଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇପାରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.