ଭାଇ ଅର୍ଜୁନର ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହିତ ପୁନଚୁକ୍ତି ପରେ ସାରାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୨ ନିଲାମ

ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ : ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ୨୦୨୨ ମେଗା ନିଲାମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଛି। ଅର୍ଜୁନ ପୁଣି ଥରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେବେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ନେଟ୍ ବୋଲର ଭାବରେ ଦଳ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୨୦ ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ୟୁଏଇ ମଧ୍ୟ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ।

ୟୁଏଇରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କ୍ୟାମ୍ପ (ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦) ସମୟରେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେଇ ପାରିନଥିଲେ। ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ସେହି ସମୟରେ କୋଭିଡ -୧୯ କୁ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ଖେଳ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଜଣେ ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖାଇ ପାରିବେ। ଏହି ୨୨ ବର୍ଷୀୟା ନୂଆ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସରୁ ଏକ ବିଡ୍ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ଦିନର ଅନ୍ତିମ ଚୟନ କରିଥିଲେ। ଯଦି ସେ ଦୁନିଆର କିଛି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପର ସୂଚନା ମିଳିବ, କିନ୍ତୁ ଅଭିଜ୍ଞତା ଏପରି କିଛି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ସମ୍ପ୍ରତି ଅର୍ଜୁନ ଆଇପିଏଲରେ ସ୍ଥାନ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ରାଜ୍ୟ ଦଳ ପାଇଁ ୨ ଟି -୨୦ ଖେଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇର ରଣଜୀ ଟ୍ରଫି ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.