ପେଟିଏମ୍ ରେ ପାଇପାରିବେ 100 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫେବୃଆରୀ 6 ରୁ 20, 2022 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ପେଟିଏମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ODI ଏବଂ T20 ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ କେବଳ UPI ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରି ପେଟିଏମ୍ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ 100 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି |

ପେଟିଏମ୍ କହିଛି ଯେ, ମ୍ୟାଚ୍ ଦିନରେ ନୂତନ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ‘4 ଟି 100 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍’ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ପେଟିଏମ୍ ୟୁପିଇ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ପାଇଁ 100 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇବେ। “ନୂତନ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ Rs 1, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ଉପରେ ଏହି ଅଫର ପାଇପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ରେଫରାଲ୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଅତିରିକ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଜିତିପାରିବେ | ଯେତେବେଳେ ବି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରକୁ UPI ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର ପାଇଁ ପେଟିଏମ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରେ, ଉଭୟ ରେଫର ଏବଂ ରେଫରି 100 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ପ୍ରେସ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି। ପେଟିଏମର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ନରେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି, “ପେଟିଏମ୍ ୟୁପିଆଇ ସୁପରଫାଷ୍ଟ ମନି ଟ୍ରାନ୍ସଫର ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଏହି ଆଗାମୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଦିନ ରେ ଆମେ 100 କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ରେ Rs 1, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଏକ ବିଶେଷ ଅଫର ଦେଇ ଆମର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖେଳକୁ ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ।” ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମୋବାଇଲ୍ ଆପରେ Paytm UPI ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିପାରିବେ | ଗ୍ରାହକମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୟୁପିଆଇ ଆପ୍ ଯେପରିକି ପେଟିଏମ୍, ଫୋନ୍ ପେ, ଗୁଗୁଲ୍ ପେ, ଏବଂ ଆମାଜନ ପେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସିଧାସଳଖ ଅନଲାଇନ୍ ପେମେଣ୍ଟକୁ ନିରାପଦ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ | UPI ଚାଳିତ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଗ୍ରାହକମାନେ ତୁରନ୍ତ ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବାଲାନ୍ସ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ବ୍ୟାଙ୍କ କିମ୍ବା UPI ଆପ୍ ନିର୍ବିଶେଷରେ UPI QR କୋଡ୍ ସ୍କାନ୍ କରି ଡିଜିଟାଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ କରିପାରିବେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.