ପଞ୍ଜାବରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ମାଲଭିକା

କପିଲଜଣାଇଲେଶୁଭେଚ୍ଛା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପଞ୍ଜାବରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଆଜି ବିଧାନସଭାର ସମସ୍ତ ୧୧୭ଟି ଆସନରେ ମତଦାନ ହୋଇଛି। ରାଜ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଇଭିଏମରେ ୯୩ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ଏକ ହଜାର ୩୦୪ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଜଣାପଡିବ। ଏହି ମଧ୍ୟରେ  ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଜଣାଶୁଣା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମା ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ମାଲଭିକା ସୁଦଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ ମାଲଭିକା ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ମୋଗା ସହରର କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ କପିଲ ଶର୍ମା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମାଲଭିକା ସୁଦଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ମାଲଭିକା ANI କୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମାଲଭିକା ସୁଦ ମାଲଭିକା ସୁଦ୍‌ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଏଁ ଭଗବାନ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହାଫଳରେ ମୋଗା ସହର ବିକାଶ ହୋଇପାରିବ। ଏହା ସହ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ଯେ ନାଗରିକମାନେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ। ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଭୋଟ୍ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ ବିଦେଶରୁ ଲୋକମାନଙ୍କର ବାରମ୍ବାର କଲ୍ ଆସୁଛି, ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ଭାଇ ସୋନୁ ସୁଦ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କାମ କରିଛୁ। ମୁଁ ଭାବୁ ନାହିଁ ଯେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ନେତାମାନେ ଏତେ କାମ କରିଥିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.