ଆଟା ପାୱାର ଏବଂ ଆପୋଲୋ ଟାୟାର ଭାରତରେ ଇଭି ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍ ନିର୍ମାଣ କରିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟାଟା ପାୱାର ଏବଂ ଆପୋଲୋ ଟାୟାର ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ସାର୍ବଜନୀନ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ ନିୟୋଜନ ପାଇଁ ଯୋଜନା ଘୋଷଣା କରିଛି। ସେଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଇଭି ଚାର୍ଜର ଅଛି ଯାହା ଟାଟା ପାୱାର ଇଭି ଚାର୍ଜିଂ ଇକୋସିଷ୍ଟମରେ ନିୟୋଜିତ କରିପାରିବ | ବସ୍ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଡିସି ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜର, AC 50kwh ଏବଂ 240kwh, Type 2, DC 001, DC 001, 240kwh ଏବଂ 50kwh | ଟାଟା ପାୱାରର ସିଇଓ ତଥା ଏମଡି ପ୍ରବୀର୍ ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପୋଲୋ ଟାୟାର ସହିତ ବ୍ୟବସାୟିକ ତଥା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଯାନ ଜୋନ୍ରେ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍ ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଖୁସି ଅଟେ। ଦେଶରେ ବଦ୍ୟୁତିକ ଯାନ ଇକୋସିଷ୍ଟମର ବିକାଶ ଏବଂ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଏହା ଆମର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାକୁ ଦର୍ଶାଏ |

ସେମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥାନ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି, ଏହି ଚାର୍ଜରଗୁଡ଼ିକ ଯଥାକ୍ରମେ ଦୁଇ ଚକିଆ ଏବଂ ଚାରି ଚକିଆ ଇଭି ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଟାଟା ପାୱାର ଏବଂ ଆପୋଲୋ ଟାୟାର ଏକ ଚୁକ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିଛି ଯେଉଁଥିରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ 150 ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ଖୁଚୁରା ଆଉଟଲେଟ୍, ସିଭି ଏବଂ ପିଭି ଜୋନ୍ରେ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ |

ଏହି ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନଗୁଡିକର ଆଉ ଏକ ଲାଭ ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ଉଭୟ ସାଧାରଣ ଜନତା ତଥା ଏହି ଟାୟାର ଖୁଚୁରା ଆଉଟଲେଟର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷସାରା ଖୋଲା ରହିବେ | ସତିଶ ଶର୍ମା, ଏସିଆ ପାସିଫିକ୍, ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଏବଂ ଆଫ୍ରିକା, ଆପୋଲୋ ଟାୟାର୍ସ ଲିମିଟେଡ୍ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମର ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ପରିସରରେ ଭିତ୍ତିଭୂମି ଭିତ୍ତିଭୂମି ଭାରତରେ ସବୁଜ ଗତିଶୀଳତାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଆମର ସଂକଳ୍ପକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିଥାଏ। ଅବସ୍ଥାନ, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ଚାର୍ଜିଂ ଭିତ୍ତିଭୂମି ରହିବ |

EZ ଚାର୍ଜ ହେଉଛି ଟାଟା ପାୱାରର ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଯାହା 200 ରୁ ଅଧିକ ବିଭିନ୍ନ ସହରରେ ଇଭି ଚାର୍ଜିଂ ପଏଣ୍ଟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଏହା ସହିତ ଏକ ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯାହା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ସୁଗମ କରିଥାଏ | ସାର୍ବଜନୀନ ଇଭି ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନଗୁଡିକ ଅଫିସ୍, ମଲ୍, ହୋଟେଲ, ଖୁଚୁରା ଆଉଟଲେଟ୍ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସ୍ଥାନଗୁଡିକର ଏକ ନେଟୱାର୍କରେ ପରିଷ୍କାର ଗତିଶୀଳତା ଏବଂ ପରିସର ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ | ଟାଟା ପାୱାର EZ ଚାର୍ଜର୍ସର ଇକୋସିଷ୍ଟମ୍ ସାର୍ବଜନୀନ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍, କ୍ୟାପ୍ଟିଭ୍ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍, ବସ୍ / ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍ ଏବଂ ହୋମ୍ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନର ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୂଲ୍ୟ ଶୃଙ୍ଖଳା ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହାର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସରଳ ଏବଂ ସହଜ ଚାର୍ଜିଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ, ଟାଟା ପାୱାର ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ଆଧାରିତ ପ୍ରୟୋଗ (ଟାଟା ପାୱାର୍ ଇଜ୍ ଚାର୍ଜ) ଏବଂ ଏକ ସଫ୍ଟୱେର୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ (ଟାଟା ପାୱାର ଇଭି ଚାର୍ଜ) ବିକଶିତ କରିଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.