ମାର୍ଚ୍ଚ 11ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ‘ରାଧା ଶ୍ୟାମ’!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ପ୍ୟାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବିଗ୍ ବି ‘ରାଧା ଶ୍ୟାମ’ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେନ୍ସର ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ସେନ୍ସର ବୋର୍ଡ ପ୍ରଭାସ-ଷ୍ଟାରରଙ୍କ ପାଇଁ ‘U / A’ ଦେଇଥିବାରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି | ମାର୍ଚ୍ଚ 11 ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଭାଷା ଏବଂ ହିନ୍ଦୀରେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଏକ ବୃହତ ମୁକ୍ତିଲାଭ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରାଯାଇଥିବା ରାଧା କୃଷ୍ଣ କୁମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ‘ରାଧା ଶ୍ୟାମ’କୁ ପ୍ରାୟ 150 ମିନିଟ୍ ସମୟ ଲାଗିଥାଏ।

ଯଦି ଏହି ରିପୋର୍ଟଟି ସତ ହେବ, ବିଶ୍ଳେଷକମାନେ ବିଶ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ଲକ୍ ହୋଇଥିବା ସମୟ ଏକ ସର୍ବୋଚ୍ଚ, ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପାଇଁ, ଭାରୀ VFX ସହିତ ଆବଦ୍ଧ | ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଦୂରରେ ନ ଥିବାରୁ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜା ହେଗଡେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଧା କୃଷ୍ଣ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ କରୁଛନ୍ତି।

‘ରାଧା ଶ୍ୟାମ’ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ 5 ଦିନ ଅଧିକ। 11 ମାର୍ଚ୍ଚରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ!” ନିର୍ମାତାମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାପରେ ରବିବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। UV କ୍ରିଏସନ୍ସ ବ୍ୟାନରରେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ରୋଲ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଉଚ୍ଚ ବଜେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜଗପତି ବାବୁ, ଭାଗାଶ୍ରୀ, ଜୟରାମ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି | ଜାମିନ ପ୍ରଭାକରନ୍ ଏହି ଗୀତଗୁଡ଼ିକ ରଚନା କରିଥିବାବେଳେ ଥାମାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସ୍କୋର କରିଥିଲେ | ରାଧେ ଶ୍ୟାମ ଭୂଷଣ କୁମାର, ଭାମସି ଏବଂ ପ୍ରମୋଦ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହାକୁ ଗୁଲଶନ କୁମାର ଏବଂ ଟି-ସିରିଜ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ ‘ରାଧେ ଶ୍ୟାମ’ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.