ଫେବୃଆରୀ 28 ରେ ଭୋଟରେ ‘ବାଲିକା ବଧୁ’ ପ୍ରିମିୟର୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫେବୃଆରୀ 28 ରୁ ‘ବାଲିକା ବଧୁ’ ଭୋଟରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ହେବ। ଆନନ୍ଦୀ, ଜିଗର ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଶିବାଙ୍ଗୀ ଯୋଶୀ, ସମ୍ରିଦ୍ ବାୱା ଏବଂ ରଣଦୀପ ରାୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଶୋ ବିଷୟରେ କିପରି ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ଟିଭିରେ ରହିବା ଏବଂ OTT କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବା। ଏହି ଶୋରେ ଆନନ୍ଦ, ଜିଗର ଏବଂ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ରେମ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଦେଖାଯିବ। ଶୋ’ରେ ଆନନ୍ଦୀ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିବାଙ୍ଗୀ ଯୋଶୀ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ OTT କୁ ଆସିବା ଦ୍ୱାରା ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ଉପରେ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ସେ କୁହନ୍ତି: “ଭୋଟରେ ‘ବାଲିକା ବଧୁ’ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ସହିତ ଏହା ଏକ ନୂତନ ଯାତ୍ରା ହେବ। ମୁଁ ଏହାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି। ଏହି ସୋ’ର ନିଜସ୍ୱ ଅନୁଗାମୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। OTT ର ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଯୁବପି ସହିତ ଆମେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ସ୍ଥାନ, ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଆମେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବୁ।

ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ସାମ୍ରିଦ୍ ବାୱା କୁହନ୍ତି: “ଜିଗାର୍ ଖେଳିବା ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅନୁଭୂତି ହୋଇଛି। ଏହି ଭୂମିକା ମୋତେ ମୋ ସୀମାକୁ ଠେଲିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି ଏବଂ ମୋ ଭିତରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମକୁ ଆଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି। ” ଏହି ନୂତନ ବିକାଶ ଏବଂ ଏକ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଚାଲିଥିବା ଶୋ’ରେ ରଣଦୀପ ରାୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି |

ସେ ଶୋ’ରେ ନିଜର ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି: “ଏହା ଜାଣିବା ମୋତେ ଖୁସି କରେ ଯେ ଆମେ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଏବଂ ଶୋ’ର ଏକ ନୂତନ ଅବତାର ନେଉଛୁ। ମୁଁ ଆଶା କରେ ଆପଣମାନେ ଏହି ସୋକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କାରଣ ଆମ ଦଳ ଏହି ସୋକୁ ଆଇକନିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରକୃତରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ |”

Leave A Reply

Your email address will not be published.