ପୁତୁରା ପ୍ରେମରେ ସାରା

ମୁମ୍ୱାଇ: ସଇଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଜେ ଆଜି ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସାରା ଅଲୀ ଖାନ ଛୋଟ ପିଲାଟିର ଜନ୍ମଦିନ ଉତ୍ସବରୁ ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ‘ସିମ୍ବା’ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲକୁ ନେଇ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଭାଇଭଉଣୀ ପରିବାର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିତା ରହିଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ଫଟୋରେ ସାର, ଇବ୍ରାହିମ୍, ତଇମୁର ଏବଂ ଜେଫ୍ ସଇଫଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁଟି ତାଙ୍କ ଭାଇ ଇବ୍ରାହିମ୍ ସହିତ ଖେଳୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସଇଫଙ୍କ ପିଲାମାନେ ପରସ୍ପର ସହ ଅଂଶୀଦାର କରୁଥିବା ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଧନର ଏକ ଛିଦ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ସାରା ଲେଖିଛନ୍ତି, ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମଦିନର ବେବି ଜେ। କରୀନା ସେହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସଇଫଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର କାହାଣୀରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଆଲବମ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଜି ସେ ଶିଶୁଟିକୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଶିଶୁ ଜେ ଏବଂ ତଇମୁରଙ୍କ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ପିକ୍ ସହିତ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଭାୟାଇ, ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କର ମୁଁ ଆଜି ଜଣେ … ଆସନ୍ତୁ ଆମ୍ମାଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦୁନିଆକୁ ଏକତ୍ର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ମୋର ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ମୋ ଜେ ବାବା ମୋ ଜୀବନ # ମେରା ବିଟା # ମୋ ଟାଇଗର # ଅନନ୍ତତା ଏବଂ ତା’ପରେ । ସାରା ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ହେଉଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ସହ ସଇଫଙ୍କ ସନ୍ତାନ; ସେ ତଇମୁର ଏବଂ ଜେଙ୍କୁ କରୀନାଙ୍କ ସହ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି |  2012 ରେ ଏହି ଯୋଡି ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲେ। ଚାରି ବର୍ଷ ପରେ, 2016 ରେ, ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପୁଅ ତଇମୁରଙ୍କ ସହିତ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଗତ ବର୍ଷ ସେମାନେ ଜେହଙ୍କ ଜନ୍ମ ସହିତ ପୁଣିଥରେ ପିତାମାତା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.