ଅଲଗା ହେଲେ ରିତେଶ-ରାଖୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ରାଣୀ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଅବିଶ୍ୱାସରେ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ରିତେଶ ସିଂ ବିଭାଜନ ଏବଂ ଭାଗ ଭାଗ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ରିତେଶ ସିଂ ଗତ ବର୍ଷ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭାବରେ ବିଗ୍ ବସ୍ 15 ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ଏହି ଯୋଡି ଏକ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ଶୋ’ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ | ପରେ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଶମିତା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ |

ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପ୍ରିୟ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛୁ, ମୁଁ କେବଳ ରିତେଶଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ଭାଗ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ବିଗ୍ ବସ୍ ପରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏବଂ ମୁଁ କିଛି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲି ଯାହା ମୋ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ଥିଲା। ଆମେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛୁ। ଆମର ମତଭେଦ ଏବଂ ଜିନିଷଗୁଡିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ଭଲ ଯେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବବା ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରୁ |

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ରିତେଶଙ୍କୁ ଜୀବନର ଶୁଭକାମନା ଜଣାଉଛି କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଇଁ ଜୀବନର ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୋତେ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମୋ ଜୀବନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ନିଜକୁ ଖୁସି ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।” ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଏବଂ ରିତେଶ ସିଂ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ବିବାହ ହୋଇନଥିଲେ କାରଣ ବ୍ୟବସାୟୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ପୁରୁଣା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରାଖୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରିତେଶ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଖୋଲି ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ରାଖୀ ତାଙ୍କର ଆଇନଗତ ପତ୍ନୀ ନୁହଁନ୍ତି କାରଣ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ସ୍ନିଗ୍ଧଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ପତ୍ନୀ କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ନୁହଁନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.