‘ଲୁପ୍ ଲାପେଟା’ ବିଶ୍ୱରେ ହୃଦୟ ଜିତିଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ କମେଡି-ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲୁପ୍ ଲାପେଟା’ ଫେବୃଆରୀ 4, 2022 ରେ ପ୍ରିମିୟର୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ତାପ୍ସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖେଳାଯାଇଥିବା ଏକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାଭିଙ୍କ ପାଗଳ ରଥ ଅଟେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସତ୍ୟ (ତାହିର ରାଜ ଭାସିନ) କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଏବଂ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ।

ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରଠାରୁ, ‘ଲୁପ୍ ଲାପେଟା’ ଭାରତର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏବଂ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ଅଣଇଂରାଜୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍ କରୁଛି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସମାଲୋଚକ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ପାଇଛି | ଭାରତ, ୟୁଏଇ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶ ସମେତ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର 10 ଟି ଦେଶର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏହା ଶ୍ରେଷ୍ଠ 10 ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ‘ଲୁପ୍ ଲାପେଟା’ର ସଫଳତା ବିଷୟରେ ଟାପ୍ସେ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବା ପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲି, କାରଣ ଧାରଣାଟି ବଲିଉଡ ପୂର୍ବରୁ ଦେଖିନଥିଲା! ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପାଇଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣିଲି ଏହା କିଛି ହେବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଆୟୁଷ ମହେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ସହ ସୋନି ପିକ୍ଚର୍ସ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡିଆ, ଏଲିପସିସ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ। ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଏବଂ ତାହିର ରାଜ ଭାସିନଙ୍କ ସହ ଆକାଶ ଭାଟିଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.