ଗିରଫ ଗୁଜବରେ ଫୁଲଷ୍ଟପ୍ ପକାଇଲେ TMKOC ର ମୁମୁନ୍

ମୋତେ କଦାପି ଗିରଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ତାରକ ମେହେଟ୍ଟା କା ଓଲଟା ଚାଶ୍ମା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁମୁନ୍ ଦତ୍ତା ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁରା ଫିସକୋ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ବବୁଲଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ ବାୟୁକୁ ସଫା କରିଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେହେଲେ ଗିରଫ ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ହାନସୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ‘ନିୟମିତ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ’ ଯାଇଥିଲେ।

ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି, “ମୋତେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କହୁଥିବା ଗୁଜବର ବିପରୀତ, ମୁଁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ମୁଁ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ନିୟମିତ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି। ମୋତେ ଗିରଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ପ୍ରକୃତରେ, ମୁଁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କୋର୍ଟରୁ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀକାଳୀନ ଜାମିନ ପାଇଥିଲି। ହାନସୀ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଅଧିକାରୀମାନେ ମୋ ସହ ଏହି ମାମଲା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଦ୍ର ଏବଂ ଭଲ ଆଚରଣ କରୁଥିଲେ। ମୁଁ ପୋଲିସ ସହ ସହଯୋଗ କରିଆସୁଛି ଏବଂ ଜାରି ରଖିବି। ”

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “କେବଳ ହେଡଲାଇନ ପାଇଁ ମାମଲାର କାହାଣୀକୁ ନେଇ ମୁଁ ଗଭୀର ବିବ୍ରତ। ଏଥି ସହିତ, ମୁଁ ମିଡିଆ ପ୍ରଫେସନାଲମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିବି ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ମିଥ୍ୟା କାହାଣୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଣସଂରକ୍ଷିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ, ଗତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ, ମୁନ୍ମୁନ୍ ଅଜାଣତରେ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓରେ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ତଥା ଅପମାନଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ମାସ ମାସ ଧରି ନେଟ୍‌ଜେନ୍‌ମାନେ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.